Türk Vatandaşlığı

Türk Vatandaşlığı

1. E-Sigorta Uzmanlarıyla İletişime Geçin

E-Sigorta'nın göçmenlik danışmanları benzersiz durumunuzu inceleyecek ve en iyi yatırım seçeneğini seçmenize yardımcı olacaktır. Asıl başvuru sahibi, eşi, 18 yaşın altındaki çocukları ve her yaştan engelli çocukları gibi ikamet başvurusunda bulunan bakmakla yükümlü olduğu kişileri içerebilir.

2. Gerekli Belgeleri Hazırlayın

Size eksiksiz bir kontrol listesi verilecek ve belge toplama süreci boyunca yönlendirileceksiniz. Deneyimli göçmenlik danışmanları, gerekli standartları karşıladıklarından emin olmak için tüm evrakları analiz edecektir.

3. Yatırımı Tamamlayın

Yatırımcıların vatandaşlık başvurusunda bulunmadan önce Türkiye'de bir banka hesabı açmaları ve yatırımlarını (örn. gayrimenkul tapu devri, nakit mevduat, devlet tahvili/hisse alımı vb.) gerçekleştirmeleri gerekmektedir

4. Vatandaşlık Başvurunuzu Gönderin

Yatırımcılar, ikamet vizeleri onaylandıktan sonra vatandaşlık başvurusunda bulunabilirler. Başvuru süreci fiziksel olarak bulunmayı veya görüşmeyi gerektirmez.

5. Oturma İzni Başvurusu Yapın

Yatırımcıların vatandaşlık başvurusu yaparken geçerli bir ikamet vizesine sahip olmaları gerekir ancak yurtdışında süresiz olarak yaşayabilirler. Oturma izni başvuru tarihinde verilecektir.

6. Türk Pasaportunuzu Alın

Sadece 60 günde Türk vatandaşlığı alın ve bunun getirdiği tüm avantajlardan yararlanın. Birleşik Krallık veya ABD'de iş kurmak isteyen yatırımcılar, vatandaşlığa alınmış bir Türk vatandaşı olarak başarı şanslarını artırabilir ve aileleriyle birlikte yer değiştirebilirler.

Whatsapp